SADIK ÖZGÜR DİVRİĞİ'DE

05 Mayıs 2011 19:41 Eşkeliler 1638

Kale Kilit Onursal Başkanı Hayırsever İşadamı Sadık Özgür, Divriği’ye geldi.

Kale Kilit Onursal Başkanı Hayırsever İşadamımız Sayın Sadık Özgür, Divriği’de yaptırmakta olduğu Devlet Hastane inşaatının son durumunu görmek üzere Divriği’ye geldi.

Sayın Sadık Özgür ve beraberindeki heyeti Hastane inşaatı önünde Divriğililer tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandı. Sadık Özgür’ün gösterilen ilgiden memnun olduğu görüldü.

Sadık Özgür hastane inşaatını eşi Hülya Hanım ve Kale Kilit Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Kızıltan, Belediye Başkanı Hakan Gök ve Divriğililer ile birlikte gezdi ve yetkililerden inşaat hakkında bilgiler aldı. Hastane içerisinde tamamlanan örnek odayı da gezen Sadık Özgür ve beraberindekiler burada incelemelerde bulundular. Hastane inşaatını yapan firma yetkililerinin yapılmakta olan hastanenin proje ve özellik olarak Türkiye’de bir numara olduğunu ve incelemelerde bulunan Sağlık Bakanlığı yetkililerinin de bundan sonra yaptırılacak olan hastane inşaatlarında, bu projenin uygulanması için talepte bulunduklarını belirttiler. Sadık Özgür hastane inşaatını gezisi sırasında Divriği’ye yapılacak bir hizmet daha olduğunu müjdeledi ancak, bu hizmetin ne olduğunu açıklamadı. Bunun üzerine İlçe halkı Sadık Özgür’e Divriği için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini belirttiler. Geceyi Divriği’de geçirecek olan Sadık Özgür ve beraberindekiler, Belediye Otele giderek istirahata çekildiler.

Biz de Ekseliler.Com olarak Sayın Sadık Özgür’e Divriği için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Eşkeliler.Com - Eşke'ye Gönül Verenler

Eşke'ye Gönül Verenlerin Portalı. Eşke (Dikmeçay) Köyünün Eşke'den, Divriği'ye; Divriği'den Gurbete Uzanan Sosyal İçerikli Haber ve İletişim Sitesi.

Eşkeliler


Divriği / sivas

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.