İZMİR'DEN DİVRİĞİ'YE 2 OTOBÜS

05 Eylül 2013 20:08 Eşkeliler 2112

İzmir Büyükşehir Belediyesi Divriği'ye 2 Adet Otobüs Hibe Ediyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Divriği'ye bedelsiz olarak 2 Adet Otobüs Hibe Ediyor.

Divriği Belediye Başkanı Hakan GÖK'ün temasları neticesinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi 14/08/2013 tarihli Meclis Kararı ile ESHOT Genel Müdürlüğü'ne ait 2 adet otobüsü Divriği Belediyesi'ne bedelsiz olarak hibe etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 14.07.2013 tarih ve 1059.7.sayılı Meclis Kararında; "Sivas ili, Divriği ilçesi Belediye Başkanlığı tarafından sosyal ve kültürel hizmetlerde kullanılmak üzere, ESHOT Genel Müdürlüğümüze ait otobüslerden, ESHOT Genel Müdürlüğü açısından ihtiyaç fazlası taşınır niteliğinde bulunan 35 DB 6751 ve 35 DB 6776 plaka nolu 2 (iki) adet otobüsün, Sivas ili, Divriği ilçesi Belediye Başkanlığına bedelsiz olarak hibe edilmesi hususunun görüşülmesi. (ESHOT–Atel.Bil.Yön.ve Plan.Şb.Md.13974)Oybirliği ile Kabul Edildi." denildi.

Bilindiği gibi İzmir Büyükşehir Belediyesi daha önce de hemşehrimiz Yusuf Metin'in ve Belediye Başkanı Hakan Gök'ün temasları sonucunda; Divriği Belediyesi'ne 1 adet otobüs daha hibe etmişti. Gelecek olan otobüsler ile izmir Büyükşehir Belediyesi Divriği'ye toplam 3 adet Otobüs hibe etmiş oldu.

Divriği Belediyesine yardımlarından dolayı, başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz KOCAOĞLU olmak üzere İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerine, ESHOT Yöneticilerine ve emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz...

Eskeliler.Com

Yorum Ekle

Yorumunuzu Paylaşın!

Yorumlar 1

  • Ahmet 12 Eylül 2013 16:38
    İzmir'e ve Başkan Aziz Kocaoğlu'na teşekkür ederim.

  • Etiketler
Eşkeliler.Com - Eşke'ye Gönül Verenler

Eşke'ye Gönül Verenlerin Portalı. Eşke (Dikmeçay) Köyünün Eşke'den, Divriği'ye; Divriği'den Gurbete Uzanan Sosyal İçerikli Haber ve İletişim Sitesi.

Eşkeliler


Divriği / sivas

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.