FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

10 Ocak 2014 20:30 Eşkeliler 1792

İstanbul Divriği Kültür Derneği’nin düzenlediği 17.Geleneksel DKD Metin Yalıncak Futbol Turnuvası sona erdi.

İstanbul Divriği Kültür Derneği’nin düzenlediği 17. Geleneksel Divriği Kültür Derneği Metin Yalıncak Futbol Turnuvası sona erdi.

17.Geleneksel Divriği Kültür Derneği Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Adatepe Köyü Takımı oldu. Turnuva sonucunda Akmeşe köyü takımı ikinci, Çayören köyü takımı ise üçüncü oldu. Turnuva sonucunda dereceye giren takım ve sporcuların ödülleri 12 Ocak 2014 Pazar günü Salon Figaro’da düzenlenecek olan Dostluk, Kardeşlik ve Barış Gecesinde verilecek.

Sunuculuğunu Birsen Çolak Kratlı’nın yapacağı gecede, Feryal Öney (Kardeş Türküler), Tuncay Balcı ve Grup Yedirenk sahne alacak.

Divriği Kültür Derneği’nin www.divrigi.org.tr resmi internet sayfasında yapılan açıklamada “Turnuva katılan tüm takımlara ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Birlik ve Beraberliğimizin devam etmenizi temenni ederiz. Şampiyon olan takıma Kupa töreni 12 Ocak 2014 Dostluk ve Barış Gecemizde yapılacaktır.  17. Metin Yalıncak Dostluk, Kardeşlik ve Barış Turnuvası Şampiyonu ADATEPE...Adatepe Köyünü Tebrik Ediyoruz...” denildi.

 

Kaynak : www.divrigi.org.tr

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Eşkeliler.Com - Eşke'ye Gönül Verenler

Eşke'ye Gönül Verenlerin Portalı. Eşke (Dikmeçay) Köyünün Eşke'den, Divriği'ye; Divriği'den Gurbete Uzanan Sosyal İçerikli Haber ve İletişim Sitesi.

Eşkeliler


Divriği / sivas

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.