ESKELİM HABER VEDA EDİYOR

31 Ağustos 2013 14:48 Eşkeliler 1371

Köyümüzün bölgesel ve ulusal haber sitesi olan ESKELİMHABER.COM yayın hayatına veda ediyor.

Köyümüzün bölgesel ve ulusal haber sitesi, "Yerelden Ulusala HABERİN ETKİN ADRESİ" ESKELİMHABER.COM yayın hayatına veda ediyor.
Yaklaşık 6 yıldır yayında olan Eskelim Haber Yayın Kurulu, 5 Eylül'den itibaren aktif habercilik faaliyetini sonlandırarak, yaklaşık 8 ay süre ile okuyucularını Eskeliler.Com sitemize yönlendirme kararı almıştır. Eskelim Haber'e ait RadyoEskelim.Net Radyo sayfası ise yeniden düzenlenerek daha aktif ve güncel haberler ve duyurular ile yayınına devam edecektir.

Eskelim.Com ile başlayıp,  "Yerelden Ulusala HABERİN ETKİN ADRESİ" olan ve bölgesel haber sitesi standartlarının çok çok üzerinde, aktif, güncel, tarafsız ve cesur haberleri ile kısa sürede alanında kendini kanıtlamış olan kardeş sitemiz EskelimHaber.Com sitesinin kapanıyor olması Eskeliler.Com olarak bizleri üzmektedir. EskelimHaber.Com sitesinde emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Ayrıca EskelimHaber.Com site yöneticisi dostlarımızı Eskeliler.Com olarak aramızda görmekten, gurur duyarız. 

Eskeliler.Com 


ESKELİMHABER'in VEDASI...

"Sevgili takipcilerimiz yaklaşık 6 yıldır aktif olarak görev yaptığımız sitemiz 5 Eylülde kapatılacaktır...

Sevgili takipcilerimiz yaklaşık 6 yıldır aktif olarak görev yaptığımız sitemiz 5 Eylülde kapatılacaktır. ve Memleket sitemiz www.eskeliler.com sitesine yönlendirilecektir.Bu bizleri daha iyi tanımanızı ve bizleri takip etmenizi sağlayacaktır.

Yaklaşık 6 yıldır hizmet sunduğumuz aktif haber sitemiz'de  kişisel sorunlar nedeni ile son günlerde güncelleme yapamaz olduk ve bunun siz takipcilerimize bir haksızlık olduğu kanatini getirdik ve doğru kaynaklara zamanında ulaşıp sizlere aktaramamanın ezikliğini yaşadık.

Bizim anlayışımızda asla hantal bir habercilik söz konusu değildir.sadece süs olsun diyede bu işi yapmayız ve gerektiğinde bu halk için ipimizi çekmesinide biliriz. sadece birileri mutlu olsun diyede yandaş yalaka haber yapmadık Haber'de Babamızı dahi tanımayız hiçbirzaman.Kimi zaman tehdit edildik kimi zaman tebrik edildik. yeni yeni arayışlar içinde olduk herzaman daha iyi hizmet verebilmek için adeta çırpındık sizler için.Siz değerli takipcilerimizde bunu karşılıksız burakmadınız yeni portalı kurduğumuzda 1 haftada 1.200 takipciye ulaştık.sizler hep yanımızda oldunuz sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır..

Bu duygusallığın ardından birde sevineceğiniz bir haber verelim sizlere .Bir diğer Radyo sitemiz www.radyoeskelim.net 'de küçük bir düzenlemeyle Dünya ,Türkiye,Sivas ,Divriği Haberleriyle yayında olacak herzaman ve sizlere oradan mesajlar vermeye devam edeceğiz arasırada olsa.Ancak bu site insanlarda haber beklentisi yaratmayacağı için içimiz daha ferah ve beynimizin rahat edeceğini düşünüyoruz psikolojik olarak.Çünki haber işi ekip işidir,Belki herşey daha güzel olacak bunu şimdiden kestirmek çok zor.

KARAR:(1) www.eskelimhaber.com 'un 5 eylülde www.eskeliler.com sitesine 8 Ay boyunca bağlı kalmasına ve sonlanmasına

(2) Eskelim yayıncılığı olan www.radyoeskelim.net 'in yeniden düzenlenmesine ve güncellenerek yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmesine

(3) Eskelimhaber'e Ait olan yazarların www.radyoeskelim.net  sitesine taşınmasına ve yeniden yazar girişi şifrelerinin eskelimhabergmail.com adresi üzerinden yazarlara gönderilmesine

KARAR VERİLMİŞTİR

YÖNETİM KURULU"

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Eşkeliler.Com - Eşke'ye Gönül Verenler

Eşke'ye Gönül Verenlerin Portalı. Eşke (Dikmeçay) Köyünün Eşke'den, Divriği'ye; Divriği'den Gurbete Uzanan Sosyal İçerikli Haber ve İletişim Sitesi.

Eşkeliler


Divriği / sivas

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.