ESKELİLER.COM VE ESKELİM HABER BİRLİKTE DEVAM EDİYOR

31 Ağustos 2013 17:24 Eşkeliler 1424

Eskelim Haber ile Eskeliler.Com Yola Birlikte Devam Ediyor

Köyümüzün Haber Sitesi Eskelim Haber 5 Eylül Tarihinden itibaren sitesini Eskeliler.Com adresine yönlendirecektir. Bilindiği üzere Eskelim.Com adı ile başlayan ve haber sitesi formunda EskelimHaber olarak devam eden "Yerelden Ulusala Haberin Etkin Adresi" sloganı ile kısa sürede ses getiren özel haberleri ile gündem yaratan EskelimHaber yoluna Eskeliler.Com ile birlikte devam edecektir.

10 NİSAN 2007 tarihinden beri yayında olan ve daha çok Köyümüzden, Köylümüzden haberleri ve gündemdeki Eşke ve Eşkelilerle ilgili güncel Haber ve Duyuruları sizlere duyurmaya, köylülerimiz arasında bir köprü olmaya çalışan çalışan Eskeliler.Com ile "Yerelden Ulusala HABERİN ETKİN ADRESİ" olan ve bölgesel haber sitesi standartlarının çok çok üzerinde, aktif, güncel, tarafsız ve cesur haberleri ile kısa sürede alanında kendini kanıtlamış olan kardeş sitemiz EskelimHaber.Com haberleri bundan böyle Eskeliler.Com sitemiz üzerinden sizlerle birlikte olmaya devam edeceklerdir.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Eşkeliler.Com - Eşke'ye Gönül Verenler

Eşke'ye Gönül Verenlerin Portalı. Eşke (Dikmeçay) Köyünün Eşke'den, Divriği'ye; Divriği'den Gurbete Uzanan Sosyal İçerikli Haber ve İletişim Sitesi.

Eşkeliler


Divriği / sivas

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.