Eskeliler.Com 8 Yaşında

09 Nisan 2014 19:11 Eşkeliler 2552

Eşkeye Gönül Verenler 8 yaşında.

Yayın hayatına başladığı 10 NİSAN 2007 tarihinden beri, Köyümüzden ve köylülerimizden özel haberleri, duyuru, resim ve özel videoları ile yayında olan Eşkeliler.Com, sizlerden almış olduğu güç ve destekle, 8. Yılında da yayın hayatına devam ediyor.

Eskeliler.Com, 10 Nisan 2007 tarihinden bu güne kadar, aralıksız olarak tüm Eşkelilerin gözü kulağı olmaya çalıştı. Bazen sevinçli bazen de üzüntülü anlarınızda hep sizlerin yanında yer aldı.

2007 yılında, EŞKEYE GÖNÜL VERENLER ile birlikte hayata geçirdiğimiz Eskeliler.Com sitemizde; bazen işlerimizin yoğunluğu, bazen de diğer özel durumlarımız nedenleriyle güncelleme fırsatı bulamadığımız zamanlar da oldu tabi. Öyle ki sizlerden gelen bazı haber ve duyuruları bile zamanında dostlarımıza ulaştıramadık.

Geçen 8 yıl içerisinde bazen eleştirildik, bazen tebrik edildik. Bazen olumsuz eleştiriler olsa da bu eleştiriler bizleri hiç bir zaman yıldırmadı, aksine kısıtlı imkânlarla da olsa daha da iyi şeyler yapmaya itti.

Birliktelik açısından bir başlangıç olması düşüncesiyle EŞKEYE GÖNÜL VEREN dostlarla oluşturduğumuz site maalesef geçen yıllar içerisinde bir kaç kişinin aktif katılımından öteye geçemedi…

Unutmayın: Eskeliler.Com, Eskeye Gönül Verenlerin sitesidir. Bugüne kadar site yöneticisi olan hiçbir isimi ön plana çıkarmamıştık ve sitemizdeki tüm duyurularda sadece EŞKEYE GÖNÜL VERENLER adını kullanmıştık. Ancak geçen 8 yıl içerisinde görüyoruz ki bizler her ne kadar öyle istemesek de, site ile iletişimin sağlanmasında muhatap alınacak Editörlerin künyede yer alması bir zorunluluktur. Bizler de EŞKEYE GÖNÜL VERENLER olarak, Eskeliler.Com'un yeniden yapılanması neticesinde, site iletişim adresi ile editörlerimizin mail adreslerini bugünden itibaren duyuruyoruz ve Künye menüsünde yayınlamaya başlıyoruz. İlerleyen günlerde Köyümüzde, Divriği'de, Sivas'ta ve İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerimizde ve Eşkelilerin yaşadığı her yerde  Editörlerimizin mail adreslerini ayrıca duyurmayı umuyoruz…

Sitemizi takip eden tüm dostlarımızı birer Eskeliler.Com Editörü olarak görüyor ve tüm dostlarımızın desteğini bekliyoruz.

Bu nedenle yurt içinde ve yurt dışında bulunan tüm köylülerimiz birer Eskeliler.Com Editörü gibi çalışarak;

  - Yetenekli sanatçı dostlarımızın konser, Tv programı vb organizasyon haberlerini,
  - Tüm köylülerimizin acı ve tatlı günlerinde yanlarında olmak adına, her türlü haberlerini,
  - Düğün, Nişan vb Duyurularını,
 - Önemli Haberlerini....

Sitemizin İletişim menüsünden veya Ziyaretçi Defterinden bize yazabilirsiniz. Ya da aşağıda mail adresleri yazılı olan Site Editörlerimizin mail adreslerine, Haber veya Duyuru Metni ile Habere ilişkin Resim veya Videoları gönderebilirsiniz.

Lütfen haberlerinizi, duyurularınızı, acı ve tatlı günlerinizi bizimle paylaşınız...

Bilindik bir hikâye vardır:
Bu hikâye;
- HERKES,
- BİRİSİ,
- HER HANGİ BİRİ ve
- HİÇ KİMSE
adlarında dört kişi ile ilgilidir.
Yapılması gereken önemli bir iş vardır.
HERKES bu işi BİRİSİ’nin yapacağından emindir.
BİRİSİ bu duruma sinirlendi; çünkü bu iş HERKES ’in işiydi.
HERKES işi HERHANGİ BİRİ’nin yapabileceğini düşünüyordu.
Fakat HERKES’in o işi yapamayacağını HİÇ KİMSE anlamamıştı.
Sonuçta  HERHANGİ BİRİ’nin yapabileceği bu işi  HİÇ KİMSE  yapamadığından  HERKESBİRİSİ’ni  suçlamış.
………

Lütfen sitemize destek olalım...
Geçen 8 yıl içerisinde bizlere maddi ve manevi destek olan, olumlu ya da olumsuz eleştirilerde bulunan tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.
...........
Eskeliler.Com  --  EŞKEYE GÖNÜL VERENLER
İyi ki varsınız...

Site İletişim Bilgileri:

Site İletişim            :      eske@eskeliler.com        

Sayit-Ali- DOĞAN  :      sayitdogan58@hotmail.com            
Murat YILDIRIM    :       yildirimmurat.erdi@hotmail.com
Hüseyin BAYAR   :       huseyinbayar75@hotmail.com

 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Eşkeliler.Com - Eşke'ye Gönül Verenler

Eşke'ye Gönül Verenlerin Portalı. Eşke (Dikmeçay) Köyünün Eşke'den, Divriği'ye; Divriği'den Gurbete Uzanan Sosyal İçerikli Haber ve İletişim Sitesi.

Eşkeliler


Divriği / sivas

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.