DİVRİĞİ BELEDİYESİNDEN YARDIM KAMPANYASI

10 Ocak 2014 20:35 Eşkeliler 1426

Divriği Belediyesi yardım kampanyası başlattı.

Divriği Belediyesi kullanılmayan giyim eşyalarının ihtiyaç sahiplerine dağıtılması amacıyla bir yardım  kampanyası başlattı.

Yapılacak kampanya ile  kullanılmayan küçük gelen giyim eşyalarının toplanarak şehir merkezi ve köylerde ihtiyaç sahiplerine dağıtılması hedefleniyor. Divriği Belediye Başkanı Hakan GÖK yaptığı açıklamada “Güçleşen ağır yaşam koşulları ile alım gücü her geçen gün daha zayıflar duruma gelmiştir. İlçemiz ekonomik durumuna bakıldığı zaman önemli bir kısmını gelir düzeyi düşük vatandaşlarımızın olduğu görünmektedir. Bizde Belediye olarak bu insanlarımıza yardım amacıyla duyarlı vatandaşlarımızın katkılarıyla böyle bir yardım kampanyası yaptık ve kampanyamızın adını da Mutluluk koyduk. Kullanmadığı eşyaları olan halkımız bu eşyalarını bizzat Belediye’ye teslim edecek veya Belediyemizin 418 11 13 numaralı telefonundan arayarak bizim alıp dağıtım yapmamızı da isteyebilecekler. Unutmayalım ki bizim beğenmeyip giyinmediğimiz bir kenara attığımız o giyim eşyalarını alamayan bir çok insan var: sende bu mutluluğa ortak olmak istiyorsan kampanyaya katıl ve katkı sun. Kampanyamıza dışarıdan destek vermek isteyen Hemşerilerimiz kolilerini DİVRİĞİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI 58300   DİVRİĞİ / SİVAS  adresine gönderebilirler. Şimdiden kampanyamıza katkı sunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum’’dedi.

 

Haber : www.divrigi.bel.tr

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Eşkeliler.Com - Eşke'ye Gönül Verenler

Eşke'ye Gönül Verenlerin Portalı. Eşke (Dikmeçay) Köyünün Eşke'den, Divriği'ye; Divriği'den Gurbete Uzanan Sosyal İçerikli Haber ve İletişim Sitesi.

Eşkeliler


Divriği / sivas

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.