DERNEĞİMİZİN GECESİ "DİVRİĞİ" GAZETESİNDE

12 Mart 2014 21:39 Eşkeliler 2479

İstanbul Derneğimizin düzenlemiş olduğu "Dostluk Gecesi" Divriği Gazetesinde...

İstanbul'da bulunan Divriği Dikmeçay Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneğimizin 1 Mart Cumartesi günü Halay Düğün Salonlarında düzenlemiş olduğu "Dostluk Gecesi" Divriği Gazetesinde haber olarak yayınlandı.

Divriği Gazetesi'nin 1 Şubat - Mart 2014 tarihli 90. Sayısında yer alan haberde, geceye katılımın yoğun olduğu vurgulandı. Gazetenin 4. sayfasında "Memleket Havası" manşeti ile duyurulan haberde geceyle ilgili ayrıntılara ve resimlere de yer verildi. Gazete haberinde "Geceye Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, DKD Başkanı Cafer Çelik, köy dernek başkanları ve çok sayıda kişi katıldı..." denildi.

Haberde ayrıca gecede sahne alan ve seslendirdiği türkülerle geceye renk katan köylümüz Arif Özdemir'den övgüyle bahsedildi. Arif Özdemir'e ilişkin olarak "Gecede ses sanatçısı Arif Özdemir salonda bulunanlara türkülerini seslendirdi. Arif Özdemir'in müzikleri eşliğinde halaylar çekildi." denildi.

Habere ilişkin detayları Divriği Gazetesi'nin 90. Sayısında okuyabilirsiniz.

Gazeteye internet sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Gazeteyi internetten okumak için http://www.divrigi.com.tr/ adresinden erişebilir, gazeteyi okuyabilirsiniz.

Eskeliler.Com

 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Eşkeliler.Com - Eşke'ye Gönül Verenler

Eşke'ye Gönül Verenlerin Portalı. Eşke (Dikmeçay) Köyünün Eşke'den, Divriği'ye; Divriği'den Gurbete Uzanan Sosyal İçerikli Haber ve İletişim Sitesi.

Eşkeliler


Divriği / sivas

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.