CEMAL ÖZGÜR TAŞKIRAN TV58'DE

14 Aralık 2011 00:11 Eşkeliler 1750

Köylümüz Cemal Özgür TAŞKIRAN,kendi hazırlayıp sunacağı “BİZİM TÜRKÜLER” programı ile artık her Perşembe TV58 ekranlarında olacak.

Köylümüz Cemal Özgür TAŞKIRAN, kendisinin hazırlayıp sunacağı “BİZİM TÜRKÜLER” programı ile artık her Perşembe TV58 ekranlarında olacak.
Yapımcılığını Ankara Divriği Konukevi Konak Restoran İşletmecisi Sayın Abdullah Göktaş'ın üstlendiği programın bu haftaki konukları Sayın Hikmet Karadeniz, Sayın Ahmet Mercan ve Sayın Derya Karadeniz olacaktır.
Cemal Özgür TAŞKIRAN sunumu ile “BİZİM TÜRKÜLER” 15.12.2011 Perşembe günü ve bundan böyle her perşembe 21.00 – 24.00 saatleri arasında TV58 ekranlarında canlı olarak yayınlanacaktır.
Bizim kanal'da, bizim mekânda, bizim türkülerimizi hep birlikte söylemek, dostumuz Cemal Özgür TAŞKIRAN’a destek olmak için Perşembe günleri saat:21.00’den itibaren TV58 ekranlarında olmak dileğiyle…
Yolun Açık Olsun Özgür Kardeşimiz…
 
Ekseliler.Com

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Eşkeliler.Com - Eşke'ye Gönül Verenler

Eşke'ye Gönül Verenlerin Portalı. Eşke (Dikmeçay) Köyünün Eşke'den, Divriği'ye; Divriği'den Gurbete Uzanan Sosyal İçerikli Haber ve İletişim Sitesi.

Eşkeliler


Divriği / sivas

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.